Vážení rodiče,
rádi bychom Vám představili systém pro školní družinu BELLhop. Chtěli bychom, abyste měli všechny potřebné informace, ať již škola, kterou navštěvuje vaše dítě, systém zavádí, nebo pokud přemýšlíte, jak ve vaší škole zvýšit bezpečnost nebo komfort provozu školní družiny.

Systém jsme navrhovali na základě požadavků posbíraných z mnoha školních družin a nyní ho ke své plné spokojenosti využívá několik desítek škol po celé České Republice.

Díky čipovému systému BELLhop si snadno zažádáte o vydání dítěte ze školní družiny. Stačí pouze přiložit čip ke dveřnímu terminálu a systém předá Vaši žádost právě té paní vychovatelce, která má v daný okamžik Vaše dítě na starosti. Není tedy třeba zjišťovat, ve kterém oddělení ŠD se právě Vaše dítě nachází. Stejně tak není nutné do oddělení telefonovat. Odpadají tak fronty, které se tvoří zvláště u větších škol.

Na každé dítě obdržíte od školy čip pro každou osobu, která je oprávněná jej vyzvedávat ze školní družiny. Díky digitálnímu podpisu našich čipů se výrazně zvyšuje zabezpečení provozu školní družiny a minimalizuje se riziko chyby při vyzvedávání dětí ze ŠD.

Pokud je Vaše dítě na kroužku, oddělení je na vycházce nebo na školním hřišti, systém Vás na to upozorní na displeji terminálu.

Kromě zvýšení bezpečnosti provozu školní družiny je dalším významným přínosem systému BELLhop i to, že výrazně šetří čas vychovatelkám v jednotlivých odděleních. Ty se díky tomu mohou daleko více věnovat dětem, čímž se značně zvyšuje kvalita služeb, které školní družina poskytuje.

Věříme, že i přes nutnost zvyknout si při vyzvedávání dětí na nová pravidla, oceníte zkvalitnění služeb, které školní družina díky systému BELLhop bude poskytovat Vám i Vašim dětem.